استفاده از چسب چوب در تولید ظروف چینی نشکن

در اینجا چند نوع چسب چوب رایجی که ممکن است استفاده کرده باشید آورده شده است.

چسب مدرسه المر: این چسب روان نیست و قابل شستشو، ایمن و غیرسمی است، بنابراین استفاده از آن برای همه خوب است و به راحتی تمیز می شود این برای پیوستن به بسیاری از مواد برای پروژه های صنایع دستی مدرسه کار می کند.
خمیر مدرسه: این خمیر در یک وان با یک برس متصل به درب آن موجود است برای ساخت پوستر یا مدل های پاپیه ماشه بسیار مفید است.
چسب چسب: این مزیت را دارد که استفاده از آن برای اتصال کاغذ بسیار آسان است، زیرا می توان آن را مستقیماً روی قطعاتی که قرار است به هم متصل شوند، اعمال کرد.
چسب چوب: برای ساخت مبلمان و کابینت استفاده می شود باید قوی و مقاوم در برابر رطوبت و رطوبت باشد چسب باید در پر کردن شکاف ها و عیوب سطح چوب خوب باشد.
چسب اسپری: در قوطی های آئروسل موجود است و می توان از آن برای چسباندن پروژه های بزرگ مانند نصب پوستر یا بزرگنمایی عکس استفاده کرد.
چسب پارچه: الیاف کوچک پارچه نیاز به چسب مخصوص دارند از چسب پارچه می توان برای چسباندن وصله ها یا تعمیر درزها استفاده کرد.
چسب داغ: از یک تفنگ حرارتی مخصوص برای ذوب یک چسب استفاده می کند چسب ذوب می شود و هنگامی که خنک می شود یک مفصل قوی و انعطاف پذیر ایجاد می کند برای هنر و صنایع دستی بسیار مفید است.

چسب چوب

و در اینجا چند چسب چوب دلتا غیر معمول وجود دارد.

چسب پنهان: صدها سال است که برای ساخت ویولن سل و ویولن استفاده می شود و هنوز هم استفاده می شود از پوست حیوانات، استخوان ها، تاندون ها و سایر بافت ها شبیه ژلاتین می آید به صورت گرم اعمال می شود و در هنگام سفت شدن یک پیوند قوی ایجاد می کند.
چسب دندان: اگر بریس دارید، می‌دانید که با استفاده از چسب مخصوص ارتودنسی روی دندان‌های شما چسبانده شده‌اند این چسب یک رزین مخصوص است که با قرار گرفتن در معرض نور خاصی سفت می شود چسب های دندان غیر سمی هستند و تحت تأثیر بزاق و رطوبت دهان قرار نمی گیرند.
چسب صدف: صدف‌ها با استفاده از پروتئین چسبی که خودشان می‌سازند به سنگ‌ها می‌چسبند اکنون دانشمندان نسخه‌ای از این چسب طبیعی را ساخته‌اند که می‌توان آن را در زیر آب اعمال و درمان کرد می توان از آن برای تعمیر قایق ها یا ایمن سازی اسکله ها یا شناورها استفاده کرد. آنها همچنین ممکن است برای جراحی استفاده شوند.